GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Vas 11809335
nr 1180 9335
Astrid Gate
(f. 1956), Sverige
Vas, Johansfors Glasbruk, Special Edition. Signerad, numrerad 49/299. Höjd: 25
Astrid Gate, svensk glaskonstnör, född 1956.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 30 april 2018
kl 20:41:33
30/4 18:23:43
800 kr
30/4 20:08:06
Johansfors glasbruk